Adam Zbiejczuk

[big]

Adam je vede workshop Sociální média a daruje svůj den, znalosti a energii kolegům z nezisku. Děkujeme!

[/big]

[profilovka]

adam

[—]

V sociálních sítích jsem přišel na skvělé postupy. Teď ty znalosti rád předávám neziskovkám.

[/profilovka]

Proč vedu workshopy pro neziskovky a daruji tak svůj den, znalosti a zkušenosti?

„Neziskový sektor mi byl vždy blízký: jedním z prvních médií, kde jsem publikoval, byl časopis Bariéry (později Konec Konců) věnovaný zejména neziskovkám. Věřím v jejich velkou důležitost pro společnost a rád s nimi pracuji – jejich schopnost učit se a přejímat nové inovace je mnohdy o dost větší než v komerčním sektoru. Programy radosti 3.0 považuji za vynikající nápad a mám radost, že se jich mohu účastnit.“

Mág sociálních sítí Adam se věnuje profesionálnímu poradenství pro marketing a komunikaci s veřejností přes sociální sítě a nová média: Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, YouTube aj. Elitní reference a zkušenosti z předních agentur Ataxo, H1.cz a jako 1. bankovní bloger v Česku promBank. Rozsáhlá osvětová a publikační činnost, mj. prostřednictvím unikátního blogu Babel Guide a ryze osobního blogu adamm na cestě k moři; výuka pro studenty Univerzity Karlovy, Masarykovy univerzity atd.

Anotace workshopu:
Chcete využít potenciál sociálních sítí, ale nevíte jak na to? Pojďme společně najít vaše možnosti, naplánovat jejich rozvíjení kreativní a koncepční cestou. Snažím se o dosahování měřitelných výsledků. Věřím, že každá firma či instituce může díky sociálním sítím (a to není jen Facebook!) mnoho získat — pokud tomu věnuje dostatek úsilí, bere to vážně, nebojí se dialogu a udělá vše pro to, aby její klienti byli spokojenější. Sociální média znamenají riziko i příležitost a já vám pomohu, abyste byli na straně vítězů.