O nás

Co se stane, když se potkají lidi z nezisku a lidi z byznysu, kteří mají potřebu „něco udělat“.
Třeba vznikne radost. Třeba radost 3.0.
V červenci 2009 se takhle sešli Matěj Novák a Tereza Podhorská. Společně začali propojovat svět nezisku a svět byznysu. Nastarovali úspěšný program Un Dia … Daruji jeden den, jehož prostřednictvím profesionálové z byznysu předávali své odborné znalosti a zkušenosti profesionálům i nadšencům z nezisku. Navzájem se učili, inspirovali.
Radostí za 7 let prošlo 160 neziskovek, které provedlo 32 lektorů tématy jako marketing, strategii, leadership a mnoha dalšími.

 

A jak to máme dnes?

Naší vizí je stále to, že pomáháme lépe fungovat organizacím, které jsou společensky prospěšné,   stále především prostřednictvím vzdělávání.

Náš postup  vypadá takto :  cíl  informace  dovednosti  změna

Ti, kteří vstupují do Akademie radosti,  ví proč, co je jejich cílem, co chtějí získat a proč. Aby bylo vzdělání opravdu užitečné, potřebujeme sladit naše představy a očekávání, aby to nebyl „jen“ příjemně strávený čas bez výsledku.

Ti, kteří projdou  Akademií radosti, dostanou  ucelené, praktické  informace od špičkových  odborníků  formou, která podporuje  učení.

Ti, kteří projdou    Akademií radosti, budou mít příležitost a podporu pro  přetavení informací v dovednost pomocí praktických nácviků,  úkolů do terénu  a následné nabídky koučování či mentoringu.

Ti, kteří  ukončí  Akademií radosti, získají všechny předpoklady pro provedení a udržení skutečné změny.

 

Hodnoty  radosti

To co propojuje zakladatele,  tvůrce, lektory a všechny, co se „motají“ kolem radosti jsou tři slova radostkvalita –  respekt  a to platící  všemi směry.

Vybíráme kvalitní lektory, kteří pomáhají kvalitním projektům být životaschopnými. Tvoříme pro vás to nejlepší, co dokážeme.

Respektujeme  osobní zkušenost  a  namísto  jedné zaručené pravdy  sdílíme své zkušenosti, které skládáme jako dílky každý do svého unikátního puzzle. Není lepší byznys nebo nezisk – žijeme jen v jednom světě.

No  a  konečně radost . Ta v  radosti nemůže chybět. Děláme to s radostí pro radost naši i vaši.