Tomáš Jindříšek

[big]

Tomáš vede workshop Manažerské dovednosti a Online marketing a daruje svůj den, znalosti a energii kolegům z nezisku. Děkujeme!
[/big]
[profilovka]

tomas jindrisek

[—]

S radostí 3.0 spolupracuji rád. Pokaždé potkám nové a zajímavé lidi, kteří mě inspirují i v mé práci.

[/profilovka]

Proč vedu workshopy pro neziskovky a daruji tak svůj den, znalosti a zkušenosti?

„Přijde mi to důležité, podělit se o zkušenosti z komerční sféry. Rozdíl mezi komerčním a neziskovým světem se čím dál tím více stírá. Z mé strany to rozhodně není jen čistý altruismus, školení mě také extrémně obohacuje, každý ročník mi přináší nové znalosti a zkušenosti od účastníků.“


Workshop Online Marketing, Pardubice, podzim 2014

 

„Lektor srozumitelně předal velké množství užitečných a v praxi využitelných informací. Problematiku zprostředkuje názorně a jednoduše. Mnoho cenných příkladů z praxe, perfektní přednáška. Děkuji!“

František Janeba, podzim 2014

„Díky Tomášovi jsem si odnesla dvě A4 nápadů, jak u nás vylepšit web a jak oslovit naše okolí, od kterého chceme pomoci“.
Účastnice workshopu v Pardubicích, podzim 2014


Tomáš je Managing Partner a spoluzakladatel agentury Dark Side. Předtím působil deset let jako ředitel OgilvyInteractive, internetové divize mezinárodní reklamní sítě Ogilvy. Tomáš je také je členem představenstva Asociace direct marketingu a zásilkových služeb. Marketingové komunikaci a internetu se profesionálně věnuje od roku 1998, pravidelně přednáší a publikuje. Je členem řady odborných porot jako je např. Zlatá Pecka, Internet Effectiveness Awards, Křišťálová Lupa nebo TOP společensky odpovědná firma. Působí i jako konzultant a zabývá se zkoumáním vlivu nových komunikačních prostředků a sociálními změnami, které ve společnosti vyvolávají.
Jeho koníčkem je aktivní pomoc obecně prospěšnému sektoru, spolupracuje s množstvím neziskových organizací a s Fórem dárců. Je duchovním otcem projektu na rozvoj individuálního dárcovství Darujspravne.cz a přednáší o CSR.