Un Dia … Daruji jeden den

Vzdělávací program Un Dia … Daruji jeden den je určen především pro manažery neziskových  a příspěvkových organizací a sociálních podniků bez ohledu na zaměření a region. Praktické workshopy s konkrétními výstupy použitelnými v praxi vedou dobrovolníci z byznysu, špičky ve svém oboru. Pro účastníky je za dotovanou cenu. Realizujeme nezávislé a výjimečné vzdělávání. Proč? Protože workshopy vedou skuteční odborníci z praxe. I pro ně je vedení workshopu neobyčejná příležitost setkat se s lidmi z neziskových organizací a na workshopy se proto poctivě připravují. Přihlaste se do jarního kola Un Dia … Daruji jeden den.

Cíle programu

 • Přispět ke zvýšení profesionality manažerů neziskových organizací
 • Nabídnout lidem z neziskových organizací pozitivní zkušenosti a know-how ze světa byznysu
 • Umožnit lidem z byznysu smysluplně pomáhat a investovat svůj potenciál

Proč se zúčastnit?

 • Setkáte se se zkušenými profesionály z byznysu, kteří mají dlouholeté zkušenosti ve svém oboru. Pro vzdělávací program Un Dia … Daruji jeden den se snažíme získat ty nejlepší. Vedoucí workshopů jsou odborníci z praxe. Nečeká vás žádná teorie. Podívejte se, kdo s námi již spolupracoval. Program workshopů pravidelně aktualizujeme.
 • Získáte znalosti a zkušenosti, které vám pomohou jak při dlouhodobém plánování a řízení chodu neziskovky, tak při zvládání každodenního provozu. Přečtěte si, co o našich workshopech říkají účastníci.
 • Při workshopech se setkáte nejen s odborníky z byznysu, ale i se zajímavými lidmi z ostatních neziskovek, kteří řeší podobné problémy jako vy a mají chuť se stále rozvíjet. Vždy realizujeme sérii workshopů, které na sebe tématicky navazují, workshopy jsou dvoudenní a jedno téma je pojednáváno dvěma lektory – z různých úhlů pohledu a jejich zkušeností.
 • Počet míst je omezen na max. 16 osob tak, aby skupina mohla pracovat ve skupinkách, i individuálně.  Zpravidla sestavujeme skupiny v počtu kolem 13ti osob. Klademe důraz na praktická cvičení, kdy účastník pracuje na svém konkrétním tématu týkající se jeho organizace.
 • Díky tomu, že workshopy vedou dobrovolníci z byznysu, je pro účastníky za dotovanou cenu.
 • Před i po skončení workshopu máte možnost kontaktovat vedoucího workshopu a individuálně s ním konzultovat otázky týkající se vaší organizace/projektu/problému. V průběhu let jsme „dali dohromady“ mnoho lidí, kteří spolu nadále spolupracují, ať už se jedná o účastníky nebo o lektory.

  Vždy dbáme na to, aby účastníci měli kvalitní ubytování i stravu. Příjemné prostředí je podmínkou pro dobrou práci. To nám nabízí Mlýn Brejlov v malebné krajině Posázaví.