Ohlasy účastníků

Našimi workshopy prošlo již více jak 160 účastníků ze 130 neziskovek z celé republiky. A ti nešetřili chválou. Přečtěte si jejich hodnocení.

Zdeněk Klouda

Lenko, děkuji Ti za chuť přijít mezi nás a sdílet s námi své zkušenosti. Hlavní zpětná vazba asi vyplynula již v průběhu workshopu – méně nebo skoro žádná teorie a více praxe. Myslím, že pro lidi na takovýchto setkáních je nejdůležitejší, že si mezi sebou povídají o tom, jak to dělají. A v tomto případě byla super přidaná hodnota v možnosti konforntovat svoji “neziskovou” zkušenost s klasickou firmou.

Zdeněk Klouda, Attavena, o.p.s.

 

Jana Macková, Evropské školící centrumWorkshop Petry Kopecké PR a Mediální trénink byl skvěle strukturován, bylo snadné sledovat systém a orientovat se v tématu. Skvělé praktické cvičení a zpětná vazba. Děkuji za pěkný workshop! Worskhop Tomáše Moravce Fundraising – naprosto jasné a praktické. Reagující na potřeby účastníků. Tomáš dokáže zaujmout a strhnout pozornost. Dobré nápady, inspirující! Je vidět, že čerpá ze své praxe. Že fundraising je pro Tomáše „zábava“ a tím dokáže povzbudit.

Jana Macková, Evropské školící centrum, Litomyšl

Eliška Počarovská
Zatím nejlepší workshop. Paní Kateřina Šamanová je úžasná, prezetance byla strukturovaná a doplněná příklady z praxe. Pro mě osobně úplně nova nepoznaná oblast. Nové znalosti určitě využiji dále.
Díky moc za celé školení, byla to fakt pecka!

Eliška Počarovská, Mirosa, Miroslav

 

Alena FiedlerováDěkuji za možnost účastnit se programu. Velmi zajímavé, motivační, praktické a přínosné.Včera zúčastnili burzy filantropie a od sponzorů jsme získali částečné krytí na finanční náklady vedoucího pracovníka pro osoby s postižením. A také zakázky za 20.000,– Kč. Rady lektorů jak se zviditelnit, prezentovat, přesvědčovat, se nám tak podařilo proměnit ve finanční podporu.

Alena Fiedlerová, Komuniké

františek janebaVzdělávací program byl na velmi vysoké úrovni jak z hlediska odborné úrovně lektorů a kvality předávaných informací, tak i z hlediska organizace jednotlivých workshopů. Velmi oceňuji skutečnost, že při vzdělávání byl kladen důraz na praktickou výuku, získané znalosti jsme již v průběhu vzdělávacího programu úspěšně uplatnili v každodenní praxi naší organizace.

František Janeba, Šedesátka

 

lenka jetenská

Program s radostí 3.0 mi přinesl nadhled, jak si i ostatní neziskovky hledají své místo na/v naší zemi.  Velmi příjemná a inteligentní společnost, inspirativní i informacemi nabité semináře. Děkuji všem dobrovolným lektorům, kteří byli během jednoho dne schopni předat nám maximum nejen informací ale i vhledu do skutečné a fungující praxe.

Lenka Jetenská, Dobrovolnické centrum Pardubice

 

petra macháčkováVaše školení mi dalo mnoho ponětů k přemýšlení, jak zefektivnit naši práci a lépe se prezentovat na veřejnosti. Díky Karlovi Šoralovi jsme si uvědomili důležitosti jasného vymezení odpovědností a kompetencí. Díky tomu nám ubývají „černá místa“ při práci, která nás stála některé příležitosti ke spolupráci s jinými subjekty a vytvářela nám špatné jméno.

Petra Macháčková, Křižovatka

 

tomas bendl

Nejvíce jsem byl osloven Braňem, nejen tím, co říkal, ale i jeho nadšením a přístupem. A pak pro mne byl také užitečný den s Ivanem Marešem, který nás provedl podnikatelským plánem. To bylo přesně to, co jsem ve své práci potřeboval … Tož MOC DÍKY! Mluvím o vás v nejlepším, kudy chodím a ještě k tomu přidám hodnocení na facebook!“

Mgr. Tomáš Bendl, Na počátku

 

marie petrů

Výrazná orientace lektora – Ivana Mareše na byznys, znatelná snad v každém pohybu byla velmi přínosná pro účasníky NNO. Lektor zvolil výbornou metodu práce se skupinou. Naučila jsem se lépe sestavovat byznys plán pro NNO.

Marie Petrů, Vzdělávací středisko Bílé Karpaty

 

eva chladova Vzhledem k tématu – Podnikatelský záměr, jsem si nedokázala představit, jak nás to pan Mareš za jeden den naučí. Metoda výuky (pracovat na podnikatelském záměru) byla skvělá – mnohem přínosnější, než nás to teoreticky učit.

Eva Chladová, Liga vozíčkářů

 

Jana Mendlíková Pro mě byl nejpodnětnější workshop Jana Rybáře „Jak být více vidět?“- praktické informace bez sentimentu (databáze, tabulky čtenosti, SEO…) – vše užitečné a ještě k tomu celkem snadno využitelné v praxi – super! –  dostali jsme tajemství a triky, které si v knížce nepřečtu.

Mgr. Jana Medlíková, Vyšší Hrádek

 

Alena JbailiSeminář Adriany Krnáčové Tvorba byznys plánu byl pro mě přínosný myšlenkou zhodnocení vizí, projektů očima nezasvěcných osob – aby to mělo náboj, aby myšlenka zaujala; že je třeba v konkurenčním prostředí zaujmout; zaměřit se na přání a potřeby zákazníka především. Za skvělou nabídku považuji možnost dalších konzultací s oběma lektory.  Celkově hodnotím výborně.

Alena Jbaili, Iskérka, Rožnov pod Radhoštěm

 

Jana Praisová Tomáš Zykán „Efektivní prezentace“– pro mě naprostá bomba, pecka. Vytáhl z nás to nejlepší, pochválil, a to, co připomínkoval, stejně vyznělo jako pochvala, ale člověk věděl… Vše, co řekl, i v teoretické části, je velmi cenné. Profesionalita, lidskost, elegance. Ještě ve vlaku jsem si „středu“ přepsala do noťasu a hned mi naskakovaly nápady na čtyřstranu, kterou teď budu o naší organizaci psát do jednoho týdeníku. 

Jana Praisová, Centrum pro rodinu a sociální péči, Ostrava

 

Lenka Španihelová

Workshop Marketing a Leadership, který vedla Taťána le Moigne, byl geniální a jeho praktická využitelnost v NNO je obrovská. Rozhodně to byl nejlepší workshop.
Přednes nejskvělejší. Díky!
 Lenka Španihelová, ředitelka Maturus

 

Michal Brož Zaujalo mě, že oba přednášející se vzájemně doplňovali – důraz na příběhy, zjednodušování, zestručňování… Den Tomáše Zykána beru jako velkou výzvu skončit s nudnými prezentacemi a zároveň jako návod, jak toho docílit. Přednáška Katky Kašparové byla pro mne jedna z nejzajímavějších v průběhu celého školení. Bylo zajímavé sledovat jak ex-reportérka Novy rozčeřila jinak klidné hladiny nezisku.

Michal Brož, ředitel HESTIA

Lenka Šťastná

Za svůj profesionální život jsem prošla desítkami, spíš stovkami školení, ale toto patřilo k absolutní špičce. Bylo to nejen netradičním přístupem, ale hlavně vstřícností, rychlostí, stručností, zábavou….Velmi kreativní a nezištná podpora každému projektu byla nesmírně sympatická, byla jsem naprosto unešená a moc děkuji.

Lenka Šťastná,  Business and Professional Women

 

Tomas KrivanekBylo to bezkonkurenčně nejlepší školení, jaké jsem za posledních 20 let absolvoval. Přednosti konceptu vašeho školení vidím ve: vynikajícím výběru přednášejících, kteří jsou ve svém oboru špičkoví; šíři přednášených témat obsahující celou škálu dovedností, které v neziskovkách potřebujeme; rozsahu a rozložení na školeni. Skvělý nápad koncipovat jednotlivé cykly jako dvoudenní setkání lektorů a posluchačů s ubytováním, stravou a kompletním skvěle fungujícím servisem. 

Tomáš Křivánek, předseda os Bratrstvo Keltů

 

AplaU obou přednášejících bych vyzdvihla jejich profesionalitu a maximální ochotu sdílet s námi jejich získané zkušenosti. Každá trochu jinak, ale obě s velkým nasazením. Pro mne osobně to bylo hodně nové a dost aktuální – zejména potřeba přípravy, struktury, přesné koncepce… Den s Janou Šorfovou byl hodně podporující. Děkuji i za možnost setkat se s dalšími (nadšenými) lidmi z NO. Budu ráda, pokud to vyjde a zúčastním se další části.
Lenka Mateásková, Apla