Martin Hoffmann

[big]

Martin vede workshop Jak přemýšlet o webu? a daruje svůj den, znalosti a energii kolegům z nezisku. Děkujeme!

[/big]
[profilovka]
Martin Hoffmann

[—]

Baví mě učit. Baví mě hledat jednoduchost ve složitosti. A taky rád dělám věci, které dávají smysl.

[/profilovka]

Proč vedu workshopy pro neziskovky a daruji tak svůj den, znalosti a zkušenosti?

Osm let jsem se jako konzultant internetového marketingu snažil pomáhat klientům a učit svoje kolegy, jak mají o své práci přemýšlet. Zjistil jsem, že to nejdůležitější je uchovat si zdravý rozum, i když toho hodně víte nebo v situacích, kdy vám teče do bot.
Říkal jsem si, že by asi stálo za to udělat školení a vtělit do něj svoje zkušenosti, pořád na to ale nějak nebyl čas…

Anotace workshopu:
Svět internetu je stejně složitý jako svět mimo něj. Proč takovou blbost říkám? Představte si, že jste mimozemšťan a potřebujete se zorientovat na Zemi. Najdete si průvodce, který vám ukáže, co je důležité, čeho si všímat a na co si dát pozor. Ukáže vám, jak v našem světě přežít uspět. A když vás rozbolí vaše zelené zoubky, poradí vám, že si máte vzít ibuprofen a jít k zubaři.
Představte si, že jste mimozemšťan. Já se pokusím být vaším průvodcem po světě internetu. :-)


Celodenní workshop, mlýn Brejlov, 3. června 2015.

Tomáš Drábek, Klub vozíčkářů, Petýrkova:

Martin Hoffmann – protože jsem byl asi před 2 měsíci na kurzu s podobným zaměřením (vybudujte úspěšný web), tak jsem očekával, že si budu spíše opakovat. Opak byl pravdou, byť jsem některé věci slyšel podruhé, nebylo to vůbec na škodu, protože byli podané zase trochu z jiného úhlu. Hlavně jsem to vnímal jako určité filosofické téma k webu – proč je, k čemu je… s přesahem do praktických věcí – spojení cílů organizace s obsahem webu, sekce na webu a tak. Jinak Martin je fajn člověk, celý den mě s ním bavil, bylo to vtipné, uvolněné.“